Golf Resort Telč

Po - Ne
provoz hřištěHra na letní jamky
provoz recepce08:00 - 20:00
provoz driving range

Otevřeno

provoz restauraceOtevřeno
provoz hotelové restauraceOtevřeno
                                                                                                                                                          
Golf Resort Ústí nad Labem - uzavřen

Po - Ne
provoz hřištěUzavřeno
provoz driving rangeUzavřeno
provoz recepceUzavřeno
provoz restaurace
Uzavřeno


                                                                                                                                                      Driving Range Rohanský ostrov - otevřen


Po - Ne
provoz recepceUzavřeno do 5. ledna
provoz areáluUzavřeno


Areál uzavřen od 21. prosince do 5. ledna 2016.                                                                           


Golf Resort Písek


Po - Ne
provoz hřištěOtevřeno
Driving Range9.00 - 19.00
provoz recepce

9.00 - 19.00

provoz restaurace9.00 - 19.00
                                                                                                                                                           


Golf Resort Ústí nad Labem
Všebořice – Podhoří 380/80
Ústí nad Labem
400 10

tel.: +420 721 853 967
e-mail: usti@czgolf.cz

logo
Otevírací doba
Stav hřištěRecepce
Driving Range
Rohanský ostrov

Otevřeno 

od 8:00 do 17:00

 Otevřeno

Golf resort
Ústí nad Labem

zavřeno  

zavřeno

Golf resort
Písek

Otevřeno


Otevřeno

8-19:30    

Golf resort
Telč

Otevřeno
​Hra na letní jamky

Otevřeno
​08:00 - 20:00

Otevírací doba

Kalendář akcí a aktualit

náhled obrázku
21.11.2016
VÁNOČNÍ GOLFOVÝ BALÍČEK
VÁNOČNÍ GOLFOVÝ BALÍČEK Udělejte radost svým blízkým a darujte jim netradiční dárek. Hodina na golfu pro 2 osoby za 790,-. Balíček obsahuje: - 1hodinu golfu s trenérem (pro 2osoby) - mí...
více
náhled obrázku
24.10.2016
Podzimní Fee za 500 Kč
Od pondělí 24.10.2016 Vás čeká 18 podzimních jamek za příjemných 500 Kč. Využijte v posledních golfových dnech mimořádné cenové nabídky. Pokud nám počasí dovolí, hři...
více
náhled obrázku
29.08.2016
FREE FEE TOUR 2016
Srdečně Vás zveme na FREE FEE Tour 2016 FREE FEE Tour  je série 8 turnajů, která se hraje na hřišti v Ústí nad Labem. Kalendář Tour 26. března     24. dubna      ...
více
bag
ceramic

Hřiště

Plán hřiště
Pro zobrazení detailu jamky, klikněte na ikonu lupy
Jamka č. 1
Lehký dogleg doleva, kde se po celé levé straně nachází vodní překážka. Lepší hráčí si mohou zkrátit cestu přes roh vodní překážky a dostat se do těsné blízkosti greenu. Slabší hráči ať raději hrají na střed fairwaye, ale pozor na příliš dlouhý rovný drive, ten by mohly zastavit až stromy za fairwayí. Druhou ránu můžete zkusit přímo na green. Když si netroufáte, přihrajte si před green a další ranou se pokuste dostat do těsné blízkosti vlajky.


Jamka č. 2

   Rovná, středně dlouhá čtyřparovka, po levé straně je opět voda. Fairway se po celé délce naklání zprava doleva, proto je lepší hrát na pravou stranu, kde míček posléze lehce seběhne na střed fairwaye. Při hře na střed fairwaye hrozí, že míček seběhne do vodní překážky. Delší hráči mohou mířit na pravý fairwayový bunker; i kdyby v něm skončili, je mělký a vyhrát se z něj není těžké. Po dobře trefeném drivu by je mělo čekat jen krátké železo do greenu. Slabší hráči by při druhé ráně měli zvážit nebezpečí v podobě bunkeru vpravo před greenem a vodní překážky obklopující celý green. Nejlepší variantou je přihrát si před green a třetí ranou zaútočit na jamku. Green je velmi prostorný a poměrně rovný.

Jamka č. 3

 Jedna ze snazších jamek. Lehounký levý dogleg, kde voda vlevo nepřekáží tolik jako na dvou předešlých jamkách. Všechny hráčské kategorie se do toho mohou opřít naplno, fairway je dost široká. Lepší hráči budou po drivu hrát střední až krátké železo do greenu. Horší hráči si mohou přihrát, ale právě na této jamce můžou zkusit zaútočit na green. Je podlouhlý, takže pozor na výběr hole, při přihrávce to může udělat rozdíl až dvou holí. Green je skloněný proti směru hry, proto buďte raději o pár metrů kratší, než abyste hráli putt z kopce. 

Jamka č. 4

  Jedna z těžších jamek. Dlouhý par 3, kde voda vstupuje do hry ze všech odpališť. Hráči z bílých odpališť by měli hrát dlouhé železo, při protivětru je možný i hybrid či dřevo. Za greenem je kopec, který zastaví dlouhé rány, proto se nebojte vzít o jednu hůl víc. Rozhodně je to lepší, než hrát třetí ránu z dropzóny. Slabší hráči by měli mířit vpravo od greenu, kde je pro dopad míčku dost místa, a posléze přihrávat na green.    

Jamka č. 5

Rovný par 4, který se směrem ke greenu nebezpečně zužuje. První ránu hrajte spíše na umístění míčku než na délku. Snažte se hrát doprava, jinak vám mohou ve výhledu překážet větve stromů vystupující z vodní překážky. Čím blíž jste greenu, tím je jamka užší, proto neriskujte, a když si na rovnou ránu netroufáte, přihrajte si před green. Ten je dvoupatrový, proto bude hodně záležet na volbě hole. Pokud byste museli puttovat z kopce zpátky, byla by to velmi obtížná rána.

Jamka č. 6

  Velmi krásná jamka, ze které je výhled do celého okolí. Jedná se o par 3 s převýšením asi 25 metrů. Vezměte si raději o hůl či o dvě míň a hrajte na pravou část greenu tak, abyste se vyhnuli vodní překážce v levé části. Tuhle jamku si užijte, protože míček se díky převýšení ponese opravdu dlouho.    

Jamka č. 7

   Velmi krátký a rovný čtyřpar. Jeho délka je vykompenzována vodní překážkou vlevo a téměř nehratelným roughem po pravé straně. Proto se snažte udržet na fairwayi i za cenu ztráty délky. Green je sice úzký a protažený ve směru hry, příhru na něj by však pro krátkou vzdálenost měli zvládnout i hráči s horším handicapem. Za greenem je obtížně hratelný terén, stejně jako nalevo od greenu. Přesto tato jamka patří mezi velmi jednoduché.

Jamka č. 8

 Krátký par 5, lehký levý dogleg. Po celé levé straně je vodní překážka. Lepší hráči by měli pravý fairwayový bunker pohodlně přestřelit, čímž se jim otevře prostor pro druhou ránu na green. Je však výhodnější hrát drive trochu víc doprava a ulehčit si tak přístup na green. Hráčům s horším handicapem bude drive dopadat v blízkosti bunkeru, přesto by však kvůli vodě neměli mířit moc doleva. Druhou ránu mohou mířit na další fairwaový bunker po pravé straně, neměli by tam dostřelit, následně budou mít krásně otevřenou cestu na green. Bunker před greenem nepředstavuje velké nebezpečí, dokonce z něj míček často vyběhne sám. Při třetí ráně si dejte pozor na vodní překážku po obou stranách fairwaye. 

Jamka č. 9

  Dogleg doleva, tentokrát však ostřejší než všechny předchozí. Dlouzí hráči s vysokým sebevědomím ať zkusí první ránu přímo na green. Rána však musí mít nejméně 250 metrů carry. Fairway se sklání zprava doleva a za ní je ve směru ke klubovně velký svah, takže rány nikam neodběhnou. Pro slabší hráče je dobré držet se na pravé straně fairwaye, dál od vodní překážky, která lemuje celou levou stranu jamky. Pozor dejte na bunker na pravé straně, je relativně velký a chytá mnoho nepříliš dobře trefených ran. Další ránu hrajte opět trochu doprava, dropovat by přeci byla škoda.

Jamka č. 10

  Druhou devítku začínáme příjemně.Relativně krátká jamka, lehký pravý dogleg, kde ani nepotřebujete driver, hlavní je trefit fairway. Vlevo od fairwaye je out, vpravo nepříjemný kopec s náletovými stromy, takže ani jedna strana neskýtá moc dobré podmínky pro další ránu. I když jste na fairwayi, ještě nemáte vyhráno. Druhá rána se hraje na vyvýšený green přes vodu. Green je z velké části chráněn bunkerem a je skloněn proti směru hry, takže se nevyplatí ho přehrávat.   

Jamka č. 11

  Lehký levý dogleg. První ránu se snažte udržet na pravé straně, vlevo je totiž prudký kopec, který končí outem.
Na green není z odpaliště vidět, ale pomoci vám může kopec na pravé straně fairwaye. Když budete hrát na jeho spodní část, neuděláte chybu. Asi 150 m od greenu se fairway láme lehce doleva a dolů. Na green máte díky převýšení krásný výhled a trefit ho by mělo být snadné. Všechny rány však raději směřujte trochu doprava, protože jak fairway před greenem, tak samotný green má tendenci utíkat doleva.  

Jamka č. 12

  Dlouhý par 5, lehký pravý dogleg. Fairway se značně svažuje doprava, kde v polovině jamky začíná vodní překážka. Proto svým drivem miřte na levou část, míček stejně doskáče doprostřed fairwaye. Když „ulítnete“ doprava, nic se neděje, je tu dost místa a míček určitě najdete. Delší hráči mohou po dobrém drivu zkusit atakovat green druhou ranou, obě rány však musí být výborně trefeny. Slabší hráči se rovněž nemusí obávat vyzkoušet zde svůj driver, při každé ráně by však měli dbát na to, aby dostatečně hráli na levou část. Okolí greenu je poměrně členité a navíc se svažuje zleva doprava. Po pravé straně na vás číhá bunker, také proto je při příhře výhodnější mířit doleva.

Jamka č. 13

  Relativně krátký par 4, ostrý dogleg doprava. Dlouzí hráči určitě budou zkoušet hrát první ránu na green, pak ale musí zapřemýšlet nad výběrem vhodné hole. Za greenem je totiž neprostupné křoví, které už míček nevydá, a před greenem je zase vodní překážka, sice většinou vyschlá, ovšem i tak tam bude obtížné míček najít a zahrát ho. Ideální je proto varianta středního železa na střed fairwaye, a poté krátká příhra na green. Na konci fairwaye čekají dva bunkery, z nichž není jednoduché si přihrát. Vpravo od greenu je bunker, který lapá špatně trefené příhry nebo odvážné první rány z teečka. Na greenu už není nic složitého.      

Jamka č. 14

Pohledově velmi krásná jamka, hlavně díky převýšení, které z bílých odpališť činí asi 13 metrů.  Jinak je to krátký par 3. Největší nebezpečí, a snad i jediné, představuje vodní překážka na pravé straně greenu a před ním. Pokud si nevěříte na ránu přímo na vlajku, miřte doleva od greenu. Svah váš míček ve většině pokusů pokusů odrazí na green a usnadní vám míření. Protože green má několik plat, dejte pozor na greenové vlny. 

Jamka č. 15

  Lehký pravý dogleg, celá jamka je trochu do kopce. Po pravé straně číhá out, vlevo vodní překážka, fairway je však dostatečně široká. Snažte se mířit spíše na levou část, odkud je lepší výhled na green. Pozor si dejte na dva fairwayové bunkery. Při druhé ráně nezapomínejte, že hrajete do kopce, vezměte si raději o hůl více.
Výhodnější je zůstat pod vlajkou, protože green je skloněn proti směru hry.  

Jamka č. 16

  Snad nejlehčí par 3 na hřišti. Krátká jamka, kde kromě bunkeru za greenem nehrozí žádné nebezpečí, proto miřte
na střed greenu. Vlevo od greenu jsou muldy, odkud se míček může odrazit jakýmkoli směrem. Jelikož jamka je poměrně široká a bez větších překážek, zkuste zde vylepšit své skóre!

Jamka č. 17

  Opravdová lahůdka - dvojitý dogleg.  Tady záleží na vaší odvaze. Fairway je úzká a klikatá a jamku po obou stranách obklopuje vodní překážka. Pokud se vám povede drive, zkuste se druhou ranou co nejvíc přiblížit jamce. Jinak ho hrajte jako klasický pětipar. Snažte se udržet uprostřed fairwaye, protože ani na jedné straně vás nečeká nic dobrého. Pozor si dejte ještě na jediný fairwayový bunker, který chytá dlouhé druhé rány. Při příhře na green se snažte vyhnout dalšímu bunkeru.    

Jamka č. 18

Jedna z nejkrásnějších a technicky nejnáročnějších jamek na hřišti, levý dogleg s následným velkým převýšením při druhé ráně do greenu. Pokud umíte tvarovat rány, postavte se na pravou část fairwaye a dlouhým železem zahrajte mírné draw. Budete na středu fairwaye. Hrajte vždy na pravou část, vlevo je totiž křoví, kde svůj míček už nejspíš nenajdete. Při druhé ráně mějte na paměti, že hrajete z příkrého kopce (cca 13 metrů převýšení), vezměte si raději
o hůl míň, i proto, že za greenem jsou čtyři malé bunkery. Před greenem naopak nic nehrozí. 

Popis hřiště

Golf Resort Ústí nad Labem

Hřiště je situováno v severozápadní části Ústí nad Labem na okraji bývalého Všebořického dolu v rekultivované zóně. Využívá krajinné předpoklady zalesněného okraje bývalého dolu a okolí přírodního jezera vzniklého zatopením původních slojí. Většina jamek první devítky obklopuje jezero. Hráči se zde setkají se dvěma jamkami umístěnými znatelně výše nad okolním terénem. 

Druhá devítka zahrnuje členité a rozmanité dráhy se zajímavým převýšením, z větší části jsou odpaliště tvořena terasovými úpravami. Driving range disponuje více než dostatečnou délkou
i šířkou, target greeny, doplňkovými cvičnými greeny a překážkami. Celý areál je doplněn kvalitním „club house" s  restauračním i klubovým zázemím.


Resort na videu z ptačího pohledu na zde.


Prohlédněte si resort včetně zázemí klubovny s restaurací na Google maps zde.Popis resortu:

 • 18ti jamkové hřiště
 • Par 71
 • Rozloha 72 ha 
 • Muži: bílé odpaliště 5652 m
 • Muži: žluté odpaliště 5351 m
 • Ženy: modré odpaliště 5139 m
 • Ženy: červené odpaliště 4753 m
  Přenormováno v roce 2015

Na resortu najdete:

 • putting green
 • pitching green
 • driving range
 • trenérská akademie (škola, výuka golfu)
 • pro-shop GolfProfi
 • půjčovna golfových potřeb
 • klubovna s restaurací a barem (kapacita 100, terasa 100)
 • toalety, sprchy, šatny
 • půjčovna E-carts
 • dětské hřiště


 


Partnerské hřiště

-


Golfové hřištěPlatnost slevySlevaWeb


Maria Theresia Golf Clubpo - ne30%
www.golfkotlina.cz


Golf Club Marina Prahapo - ne30%
www.czgolf.cz


Golf Club Malevilpo - ne30%www.malevil.cz


Golf Club Bitozevespo - ne30%www.golfbitozeves.cz


Golf Club Mstěticepo - ne30%www.golfmstetice.cz


I.Golf Club Mostpo - ne30%www.golfmost.cz


Klub hráčů golfu České Švýcarskopo - ne30%www.golfjanov.cz


Golfový Club Bestgolf Blue Skypo - ne30%www.gcbbs.cz


Golf Club Česká Lípapo - ne30%www.gccl.cz


Fotogalerie

Golf Club Terasy Ústí n. L.

Informace o klubu

 Golf Club Terasy Ústí nad Labem, z.s.

Všebořice - Podhoří 380/80
Ústí nad Labem
400 10

bankovní spojení: UniCredit Bank
č.ú.:  2108804835/2700  

Klubové číslo účtu je vyhrazenou pouze pro platby členských příspěvků.

 

 

Správní rada

Ing. Vítězslav Kotrs
prezident
vitezslav.kotrs@cdl.cz

Ing. Iva Pindorová
viceprezident

Tomáš Kodrle
sekretář
tomas.kodrle@czgolf.cz

Mistři klubu
Mistři klubu ve hře na rány
rokmužiženy
2015
Petr KotrsŠárka Vrzáková
2014Leoš BártaŠárka Vrzáková
2013Michal JaklEva Soukupová
2012Jan ČalounJana Langová
2011Šimon LímanEva Soukupová
2010Jan ČalounEva Soukupová
2009Adam ŠťastnýEva Soukupová
2008Ivan SoukupEva Soukupová
Mistři klubu ve hře na jamky
rokmužiženy
2015Marek ProkešJana Langová
2014 Leoš BártaJana Langová
2013Aleš RöhrichJana Langová
2012Aleš RöhrichEva Soukupová
2011Aleš RöhrichEva Soukupová
2010Ondřej BulaEva Soukupová
2009Michal JaklEva Soukupová


Výuka golfu

Představení trenérů
PhDr. Martin Škopek, Ph.D.

Datum narození: 22.02.1978
Bydliště: Ústí nad Labem
Jazyk: angličtina, španělština
Mobil: +420 606 114 547
E-mail: martinskopek@centrum.cz
 • Člen ČGF od roku 2006
 • Trenér golfu od roku 2010
 • Rozhodčí II. třídy od roku 2010
 • Nejnižší dosažený HCP – 16,7
 • Nejoblíbenější hřiště: Golf Resort Ústí nad Labem - Terasy, Barbora
 • Nejlepší kolo: 84 – Barbora
 • Cvičitelská činnost: Golf Resort Ústí nad Labem
Tomáš Kodrle PGAC

Datum narození: 15.07.1975
Bydliště:
Jazyk:
Mobil: +420 607013669
E-mail: tomas.kodrle@tkgolf.cz
 • Člen ČGF od roku 2005
 • Trenér golfu od roku 2007
 • PGA OF CZECH REPUBLIC 2013
 • Plně kvalifikovaný profesionál licence B 2015
 • Nejnižší dosažený HCP – 5,4
 • Nejoblíbenější hřiště: Golf Resort Ústí nad LabemTerasy
 • Nejlepší kolo: 71 – Golf Resort Ústí nad Labem

Dětské tábory s golfem a angličtinou 2016


TERMÍNY 2016

15. – 19. 8. 2016
Dětský tábor vede trenér Martin, Tomáš a angličtinářka Míla.

Cena: 4200 Kč


DENNÍ PROGRAM – pondělí – čtvrtek:

 • 08:45 – 09:00 - předání dětí trenérům v Golf Resortu Ústí nad Labem

 • 09:00 – 09:40 - základní pohybová a aerobní cvičení,
                            drobné pohybové hry

 • 09:40 – 10:00 - svačina

 • 10:00 – 12:00 - golfový trénink

 • 12:00 – 13:00 - oběd

 • 13:00 – 13:45 - lekce angličtiny s lektorem

 • 13:45 – 14:45 - sportovní hry

 • 14:45 – 15:00 - svačina

 • 15:00 – 16:30 - golfová teorie a praxe na hřišti

 • 16:30 - předání dětí rodičům


Program – pátek

 • 08:45 -  předání dětí trenérům v Golf Resortu Ústí nad Labem
 • 09:00 – 10:30 - golfový trénink
 • 10:30 – 10:45 - svačina
 • 10:45 – 11:30 - lekce angličtiny s lektorem
 • 11:30 – 12:30 - oběd
 • 12:30 – 13:00 - vysvětlení základních pravidel při turnaji,
                            rozdělení do flightů, zahájení
 • 13:00 – 15:30 - dětský golfový turnaj
 • 15:30 – 16:00 - slavnostní vyhlášení vítězů a předání dětí rodičům

Jarní dětské akademie 2016


Také v sezóně 2016 můžete využít možnosti rozvíjení golfových dovedností pro své dítě ve 3 akademiích podle stupně stávajících dovedností. Pokud nevíte, jak si Vaše ratolest vede a do kterého kroužku ji tedy přihlásit, můžeme tento stav prokonzultovat s trenérem Martinem Škopkem


 • Akademie START začáte 29.8.2016
  pro začátečníky a mírně pokročilé budou probíhat každé pondělí a to v době
  16.00 - 17.00 hodin.
 • Cena akademie START je 2 500 Kč, celkem obsahuje 10 lekcí.


 • Akademie POKROČILÍ začáte 29.8.2016
  pro zkušenější hráče. Bude trvat vždy 1,5 hodiny a to v čase15.00 - 16.30 hodin, každé pondělí.
 • Cena akademie POKROČILÍ je 3 000 Kč, celkem obsahuje 10 lekcí.


 • Akademie EXTRALIGA začátek 29.8.2016
  bude probíhat každé pondělí a čtvrtek od 16.30 do 18.00 hodin.

 • Pro konání 2x týdně bude EXTRALIGA obsahovat 20 lekcí, cena teto akademie je 4 400 Kč.

 • Pokud máte zájem o zapsání svého dítěte, neváhejte. max. počet dětí v jednom kroužku je 10. Přihlásit děti můžete do 26.srpna 2016.

  Zapsat své dítě můžete prostřednictvím e-mailu  (tomas.kodrle@tkgolf.cz) či přímo na recepci.

  Těšíme se na shledání v dubnu.

Volná místa


V tuto chvíli není v Golf Resortu Ústí nad Labem žádná volná pracovní pozice.

Trenér – cvičitel golfu

Pro náš Golf Resort Ústí nad Labem hledáme nového kolegu/kolegyni
s aktivním přístupem.

Požadujeme:

·         velice dobrou znalost golfového prostředí, pravidel

·         osvědčení o cvičitelské činnosti v golfu

·         komunikativnost, výborné vystupování, asertivita, spolehlivost, samostatnost

·         kurz „rozhodčí golfu“ výhodou

Nabízíme:

·         práci v příjemném prostředí

·         zaměstnanecké výhody

·        

Kontakt:
životopisy zasílejte na email: komas.kodrle@czgolf.cz

Spolu s životopisem zašlete souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Vaše osobní materiály považujeme za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu se zmiňovaným zákonem a etickým kodexem společnosti.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte? Pokud máte zájem o práci v naší společnosti, zašlete svůj životopis na emailovou adresu: info@czgolf.cz .
V případě vypsání volné pozice, která bude odpovídat Vašemu profilu, Vás budeme kontaktovat.

Pozice Head Greenkeeper – hlavní greenkeeper

Požadujeme:

SŠ vzdělání

ŘP skupiny B

trestní bezúhonnost

velice dobrou znalost v oboru – praxe 3 roky

dovednost řídit, vést a motivovat své podřízené s cílem dosahovat maximální kvality hřiště

vysoké pracovní nasazení, samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, flexibilitu


Nabízíme:

Zázemí silné společnosti a zajímanou nevšední práci

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody – stravenky

Příjemné prostředí v kolektivu, možnost dalšího vzdělání a odborného školení


Kontakt:

životopisy zasílejte na email: pavla.diepoltova@czgolf.cz

Spolu s životopisem zašlete souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Vaše osobní materiály považujeme za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu se zmiňovaným zákonem a etickým kodexem společnosti.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte? Pokud máte zájem o práci v naší společnosti, zašlete svůj životopis na emailovou adresu: info@czgolf.cz.

Kontakty

Golf Resort Ústí nad Labem                          Recepce

Všebořice – Podhoří 380/80                         +420 775 249 022

Ústí nad Labem                                               usti@czgolf.cz

400 10


Tomáš Kodrle                                        

ředitel rezortu                                                 

+420 607 013 669                                          

tomas.kodrle@tkgolf.cz                                  


Provozovatel Golfového Rezortu Ústí nad Labem

TKGolf s.r.o.
Podhoří 380/80
40010 Ústí nad Labem

IČ 04669304

Zapsáno u Krajského soudu v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 36775

bankovní spojení: UniCredit Bank, č.ú.: 2112477013/2700


Na navigaci nastavte souřadnice
GPS: 50° 41'' 51" / 13° 59'' 24"


Golfový areál je vzdálen pouhých 94 km od Prahy po trase Praha / Neratovice (dálnice D8) / Lovosice (30) / Ústí n/L. / Všebořice. Ve směru z Teplic jen 15 km po E 442. Od Děčína jen 29 km buď po silnici č.13 přes Jílové, nebo 29 km po silnici č.62 přes Povrly do Ústí n/L. a dále přes centrum do Všebořic - odbočka u nákupního centra Tesco.

KontaktCZ GOLF a.s.
Opletalova 1284/37
110 00 Praha 1

IČ: 27397645
DIČ: CZ27397645

+420 739 036 762
info@czgolf.cz
Golf Resort Písek
+420 724 576 976
pisek@czgolf.czIng. Martin Šrámek
Výkonný a finanční ředitel
Kateřina Březinová
Manažerka Golf Resort Telč
+420 731 102 431
katerina.brezinova@czgolf.cz
Marcela Pavlíková
Manažerka Driving Range
Rohanský ostrov
+420 731 463 961
marcela.pavlikova@czgolf.cz

Tomáš Kodrle
Manažer Golf Resort Ústí n.L.
+420 607 013 669
tomas.kodrle@czgolf.cz