Golf Resort Telč - uzavřen

Po - Ne
provoz hřištěHra ze zimních odpališť na zimní greeny
na jamkách 12 - 18
provoz recepceÚterý 10.00 - 14.00
Čtvrtek 12.00 - 16.00
provoz driving range

Uzavřeno

provoz restauraceUzavřeno
provoz hotelové restauraceUzavřeno
                                                                                                                                                          
Golf Resort Ústí nad Labem - uzavřen

Po - Ne
provoz hřištěUzavřeno
provoz driving rangeUzavřeno
provoz recepceUzavřeno
provoz restauraceUzavřeno


                                                                                                                                                      Driving Range Rohanský ostrov - otevřen


Po - Ne
provoz recepceUzavřeno do 5. ledna
provoz areáluUzavřeno


Areál uzavřen od 21. prosince do 5. ledna 2016.                                                                           


Golf Resort Písek


Po - Ne
provoz hřištěOtevřeno
Driving Range10.00 - 16.00
provoz recepce

10.00 - 16.00

provoz restauraceUzavřeno
                                                                                                                                                           


Golf Resort Telč
Vanov 21
Telč
588 56

tel.: +420 724 322 763
e-mail: telc@czgolf.cz

logo
Otevírací doba
Stav hřištěRecepce
Driving Range
Rohanský ostrov

Otevřeno 

od 8:00 do 17:00

 

 Otevřena  

Golf resort
Ústí nad Labem

otevřeno 10-16
Hra na letní jamky​

Otevřeno

10-16    ​

Golf resort
Písek

Otevřeno

Hra na letní jamky

Otevřeno

10-16

Golf resort
Telč

Hra na zimní jamky

ÚT 10-14
ČT 12-16

Otevírací doba

Kalendář akcí a aktualit

náhled obrázku
07.12.2015
Odměny za včasnou platbu připraveny
Velmi si vážíme těch členů, kteří se rozhodnou zaplatit členské příspěvky na další sezónu – díky tomu můžeme investovat do našich areálů a stále zdokonalovat resorty CZ Golf. Abychom...
více
náhled obrázku
26.11.2015
Golf Resort Telč se ukládá k zimnímu odpočinku
Vážení přátelé golfu, počasí nám již zůstalo neměnné a hřiště je od pondělí pod souvislou vrstvou sněhové pokrývky. Z tohoto důvodu v pátek 27. 11. 2015 uzavíráme...
více
náhled obrázku

Dětské zimní kurzy
Golf Club Telč ve spolupráci s BIRDIE CLUBEM Třešť zve Vaše děti na indoorové ZIMNÍ KURZY 2016. Dětské kurzy budou po ukončení spolupráce se Zdeňkem Šimkem pod vedením Jiřího Mašity, kter...
více
bag
ceramic

Hřiště

Plán hřiště
Pro zobrazení detailu jamky, klikněte na ikonu lupy

Jamka č. 1

Příjemná jamka na rozehrání. Slabším hráčům doporučujeme hrát první ránu před vodu. Další ránu pro jistotu směřujte na pravou stranu fairwaye a greenu, po levé straně totiž číhá out of bounds. Lepší hráči si mohou zkrátit cestu přes skupinku malých stromků. Na další ráně by již nemělo být nic složitého, green je relativně rovný
a prostorný.
Jamka č. 2

Velmi dlouhý par 3 přes vodu, kde hru navíc často ovlivňuje boční vítr. Pokud si nejste jisti ránou kolem 190 metrů, jamku si raději rozpulte. V případě, že se rozhodnete „jít“ první ranou na green, miřte více doprava, protože vlevo vás čeká vodní překážka a opět out of bounds. Green je svažitý proti směru hry a má relativně rovný charakter.

Jamka č. 3

Krásný a dlouhý par 5, který je po levé straně převážně lemován vodní překážkou. Z odpaliště směřujte spíše na pravou část fairwaye, svažuje se totiž doleva a mnoho dobře vypadajících drivů nakonec skončilo ve zmíněné vodě. Při druhé ráně si dejte pozor na dva bunkery na pravé straně. Přesto opět radíme hrát spíše na pravou stranu, jelikož vlevo je les a vodní překážka. Green na pravé straně chrání bunker.

Jamka č. 4

Delší par 4, kde na vás opět na levé straně číhá voda a vpravo vyšší rough. Zkuste se udržet na fairwayi, protože následná druhá rána do greenu odtud bude mnohem jednodušší. Levá část fairwaye je ideální, jelikož ze hry vyřadíte greenový bunker, který chrání pravou část greenu a chytá všechny kratší rány. Green je rozdělen na dvě patra, proto je vždy lepší skončit na tom, na němž se právě nachází vlajka.

Jamka č. 5

Středně dlouhý par 3 přináší nebezpečí v podobě bunkeru, který chrání green po celé přední části. Po zemi to tedy nepůjde. Green je velmi široký a dostatečně dlouhý, proto se nebojte vzít raději o hůl více, i když odpaliště je o pár metrů zvýšené. Pokud minete green, snažte se mířit spíš doleva. Vpravo na vás čeká malé „údolíčko“, ze kterého příhra na green nebude jednoduchá.

Jamka č. 6

Jedna z obtížnějších jamek. Při drivu se opět snažte udržet na fairwayi, tentokrát je lepší pravá strana. Nebezpečí představuje bunker zhruba 200 m od odpaliště a v případě slicu i všudepřítomný rough. Jamka má tvar levého lehkého doglegu a je celá do kopce. To mějte na paměti hlavně při druhé ráně. Za greenem je out of bounds, ale ten by se vůbec neměl dostat do hry. Green je značně skloněn proti směru hry, a proto je lépe jamku nepřehrát - další putt byste měli hodně z kopce a síla úderu se odhaduje těžko.

Jamka č. 7

Tato jamka patří mezi příjemnější a lehčí. Sice je po celé levé straně a i za greenem voda, ale na par 5 je relativně krátká. Proto nemusíte riskovat a můžete hrát spíše na přesnost. Dlouzí hráči by se měli pokusit hrát druhou ránu na green, minimálně alespoň do jeho blízkosti. Po cestě na green potkáte pouze jeden bunker na pravé straně fairwaye
a následně jeden na pravé straně před greenem. Green má tvar úzkého rohlíku, a proto vyměřit přesnou vzdálenost při přihrávce je trochu náročnější. Pokud se vám to ale povede, nečeká vás již na greenu nic záludného.

Jamka č. 8

Toto je asi nejlehčí jamka na hřišti, díky své „délce“. Také zde je největším nebezpečím voda po levé straně, když ale budete mířit doprava, je zde hodně prostoru. Abyste se dostali za bunker, je nutná rána kolem 200 metrů. Kolem greenu není žádný bunker a cesta na něj je otevřená. Je chráněn valy zeminy, takže ani topnutá rána vám neuteče daleko. Green je prostorný, bez výraznějšího nebezpečí.

Jamka č. 9

Nejtěžší jamka na hřišti. Hrubá síla tu moc nepomůže, naopak zdrženlivost a přesnost jsou přesně to, co potřebujete pro dobré skóre. Po levé straně jamky je out of bounds a vpravo hustý les, kde jen najít se je velmi obtížné a vyhrát se bez ztráty kytičky je téměř rovno zázraku. Drive musí být dostateně dlouhý, aby bylo při druhé ráně vidět na green, avšak dost přesný, aby zůstal na úzké fairwayi. Ani druhá rána není zrovna procházka růžovým sadem. Vědomí hustého lesa po celé levé straně bude míček podvědomě tlačit doleva, kde je ovšem již zmiňovaný out of bounds. V tomto případě bude lépe neriskovat a přihrát si před green. Ten je sám o sobě velmi dlouhý, což při příhře může dělat rozdíl až tří holí. Jinak je rovný a neobklopuje ho žádný bunker.

Jamka č. 10

Velmi příjemný par 3, kde největší nebezpečí představuje les po celé pravé straně jamky. Green je z levé strany ohraničen bunkerem, na který je třeba dát si pozor. Kolem greenu bývá většinou hustší tráva, která znepříjemňuje krátké přihrávky. Green sám o sobě je velmi dlouhý, takže je potřeba si před první ranou zjistit umístění jamky. Rozdíl může být opět zhruba 3 hole. Vzhledem k tomu, že green je relativně členitý a rozdělený na tři úrovně, snažte se vždy zahrát na to správné „plato“,  jinak vás bude čekat nepříjemný putt přes terénní vlny.

Jamka č. 11

Relativně dlouhý par 5, který po celé levé straně lemuje out of bounds. Bunker v dopadové vzdálenosti drivu na levé straně by vám neměl vadit, protože byste měli hrát na pravou část jamky. Tam žádné nebezpečí nehrozí, vedle máte naopak ještě  jamky č. 3. I při druhé ráně se snažte držet se spíše vpravo. Na konci fairwaye v místě, kde se láme směrem k jamce, je sice pár menších kopečků a stromů, každopádně je to stále lepší než zahrát do out of bounds. Green je dost prostorný, takže z příhrávky na něj nemusíte mít velké obavy. Bunker po levé straně greenu spíše zachytává odvážné pokusy druhých ran do greenu, při přihrávkách by přímo ve hře být většinou neměl.

Jamka č. 12

Technicky nejkrásnější jamka hřiště. První rány se hrají z vyvýšeného odpaliště a záleží pouze na vaší odvaze
a schopnostech, jak daleko do greenu budete mít při druhé ráně. Lepším a sebevědomnějším hráčům doporučujeme drivovat přes pravou část stromů, mohou si jamku zkrátit až o 50 metrů. Horší hráči by měli hrát co možná nejkratší cestou přes vodu, a pokud si opravdu nevěří, raději i před ni. Za vodu potřebují i díky velkému převýšení ránu cca 180 metrů. Je opravdu lepší hrát druhou ránu z e, jelikož okolí e je buď kopcovitý rough z pravé strany, nebo voda ze strany levé. Při ráně na green pořádně zvažte výběr hole. Jamka je totiž z kopce a vzhledem k tomu, že za greenem je velký spád, který končí až ve vodní překážce, je lepší zůstat spíše před greenem než za ním. Na greenu samotném na vás již žádné těžkosti nečekají.

Jamka č. 13

Po předchozí velmi těžké jamce přichází uvolnění v podobě tohoto nenáročného paru 5. Sice po celé levé straně jamku lemuje out of bounds, každopádně do hry by se měl jen dostat jen opravdu výjimečně. Vzhledem k tomu, že vpravo od fairwaye nehrozí žádné nebezpečí, většina hráčů se automaticky postaví na pravou část. Nepříjemnost při drivu znamená bunker v dopadové zóně, který je relativně hluboký, a následnou ránu proto může být obtížné vyhrát ven. Při ráně do greenu si dejte pozor na velmi hluboký bunker před levou částí greenu. Vždy vám doporučujeme hrát na pravou část greenu, protože green sám o sobě je skloněn doleva a míčky mají tendeci utíkat k levému okraji.

Jamka č. 14

Na této jamce máme opět out of bounds po levé straně. Vpravo od fairwaye je svah, která je zakončena hustým roughem, takže trefit ji je první podmínkou úspěchu. Jamka není dlouhá, tudíž se snažte hrát spíše na přesnost. Je však celá do kopce, a v tom se skrývá i záludnost druhé rány. Na green není moc dobře vidět a musíte se řídit pouze pinpozicemi. Zvolte o jednu hůl více, než byste hráli na rovině. Green je dlouhý, takže by se nemělo stát, že ho přestřelíte. Green sám o sobě žádné záludnosti neskrývá.

Jamka č. 15

Pohledově velice krásná jamka, která ovšem představuje nebezpečí pro hráče každé úrovně. Mezi příjemné stránky této jamky patří velké převýšení ve váš prospěch, takže délka kolem 400 metrů vás nemusí lekat. Po levé straně velmi blízko fairwaye je out of bounds, proto je lepší mířit na pravou stranu. Na začátek se musíte trefit do úzkého průstřelu stromu, který je hned za odpalištěmi a naštěstí není dlouhý. Pravá strana je ideálním řešením, vyhnete se tak nebezpečí outu. Jsou zde sice stromky, ale nepředstavují výraznou překážku. U následné rány záleží, z které části hracího pole ji budete hrát. Pokud z fairwaye, nečeká vás mnoho problémů, voda sousedící s greenem ani bunker na pravé straně by vás neměly výrazně ohrožovat. Pokud budete hrát z pravé strany, budou obě překážky ve hře. Proto je lepší se na další ránu koncentrovat a zahrát na jistotu na střed greenu.

Jamka č. 16

Krásný par 3, kterému nechybí nic k dokonalosti. První ránu hrajete přes vodu, která se nedá obehrát. Každopádně jamka není dlouhá, takže přestřelit vodu jistě nebude velký problém. Před greenem na obou stranách jsou bunkery, proto je lepší mířit trochu za ně. Green je dvojúrovňový, takže je důležité zjistit si umístění vlajky hned na začátku. Doporučujeme být spíše dále od jamky na greenu, než blíže k jamce a v bunkeru. Green je opravdu velmi rozlehlý, takže s jeho zasažením by neměly být potíže.

Jamka č. 17

Krátký par 4, který nabízí dvě varianty hry. Buď vezmete driver a risknete ránu skrz úzký prostor mezi stromy, nebo vezmete delší železo a budete hrát na jistotu. V případě úspěšné první varianty budete odměněni následně lehkým chipem do greenu a velkou šancí na birdie. Druhá varianta by vám zanechala cca 130 metrovou ránu do greenu. Ten je opět zleva chráněn bunkerem a má sklon ve směru hry doleva, tudíž umístění příhry je velmi důležité. Putt z kopce na této jamce určitě není výhra.

Jamka č. 18

Velmi příjemná jamka na závěr. Hrajete celou jamku z kopce, opět máte vpravo dostatek prostoru, takže les na levé straně by vás vůbec neměl trápit. Trefit zde fairway není extrémně jednoduché, protože není moc široká. Naštěstí vpravo se hraje jamka č.13, proto mnoho hráčů  automaticky míří doprava a využívá šířky obou fairwayí. Slabší hráče bunker na pravé fairwaye neohrozí, lepší hráči by však měli mířit mimo něj, protože je umístěn v dopadové ploše jejich drivů. Jamka je celá z kopce, takže při ráně na green zkuste využít i sklonu kopce, zejména pokud je vlajka navrtána na začátku greenu. Dejte si pozor na bunker vpravo. A svou poslední jamku na hřišti si užijte!

Popis hřiště

Golf Resort Telč

V nádherné scenérii Vysočiny a nedaleko historického města Telč se nachází exklusivní 18-ti jamkové hřiště.

Na tomto hřišti mezinárodních parametrů každým rokem hostuje celosvětový juniorský turnaj Faldo Series. Je vybudováno na 70 ha
v mírně zvlněné krajině plné hlubokých lesů, jezer a rybníků.

Služby golfového resortu doplňuje čtyřhvězdičkový hotel
Šiškův mlýn. Barokní mlýn ze 16. století, zrekonstruovaný na hotel, je vhodný jak pro golfisty, rodiny s dětmi, tak pro pořádání firemních akcí.


Ceník trenérských lekcí:

Klubový trenér – individuální lekce 1 osoba800 Kčpro členy klubu 560 Kč
Klubový trenér – individuální lekce 2 osoby1 000 Kč
Klubový trenér – individuální lekce 3 osoby1 200 Kč

Klubový trenér – individuální lekce 1 osoba480 Kčdítě do 15 let

TRE– individuální lekce 1 osoba650 Kč
TRE– individuální lekce 2 osoby850 Kč
TRE – individuální lekce 3 osoby1000 Kč
TRE – individuální lekce 1 os480 Kčdítě do 15 let

9 jamek s klubovým trenérem, TRE bez fee1 000 Kč
Golfová zkouška (ZK)2 000 Kčdítě do 15 let 1 000 KčLekce s trenérem či cvičitelem trvá 50 minut.


Skupinové lekce:

Akademie 10 osob - výuka golfu 2,5 hodiny, hole a míče na DR10 000 Kč
Intenzivní „zelená karta“ -  celkem 10 lekcí á 50min.,
míče na DR a Golfová zkouška (min. 3 osoby)
4 500 Kč/osoba

Popis resortu:

 • 18-ti jamkové hřiště
 • Par 72
 • Rozloha 70 ha
 • Délka - muži: bílé odpaliště 6 252 m,
  ženy: modré odpaliště 5 520 m

Na resortu najdete:

 • 2 cvičné greeny
 • pitching area
 • cvičný bunker
 • driving range
 • golfová škola
 • pro-shop GolfProfi
 • půjčovna golfových potřeb
 • klubovna s restaurací, barem a terasou
  (kapacita 100 osob vč. terasy)
 • toalety, sprchy, šatny
 • dětské hřiště

Faldo Series 2015


Již tradičně se mohli mladí nadějní hráči také v roce 2015 díky výhře kvalifikovat až na nejvyšší evropskou profesionální ligu – EUROPEAN TOUR a LADIES EUROPEAN TOUR. Pro české hráče je to nejjednodušší cesta, jak okusit profesionální golf. Doslova a do písmene stačí dvakrát vyhrát.

A to ve dnech 26. – 28. června 2015 v Golf Resortu Telč.

V roce 2015 v Telči zvítězili Fratiška Luňáčková a Jiří Zuska.

Uskutečnil se také otevřený turnaj AM – AM TEXAS SCRAMBLE.
Formát turnaje, který je oblíbený a dobře známý z Pro toury (Pro - Am). 1 vynikající juniorský amatér a Vy, společně s přáteli nebo obchodními partnery jste měli jedinečnou možnost zažít neopakovatelnou atmosféru mistrovského turnaje TEXAS SCRAMBLE.

Partneři Faldo Series Czech Championship:
Zveme Vás na turnaj se Svatomartinskou husičkou
v sobotu 7. listopadu 2015.


Více informací a možnost přihlášení najdete zde.


Fotogalerie

Golf Club Telč

Informace o klubu

  Golf Club Telč, z.s.

Vanov 21
Telč
588 56

bankovní spojení: UniCredit Bank
č.ú.: 2108804851/2700

Klubové číslo účtu je vyhrazenou pouze pro platby členských příspěvků.

Správní rada

Ing. René Holeček
prezident
manager@golf-telc.cz
Ing. Martin Šrámek
viceprezident
martin.sramek@czgolf.cz
Kateřina Březinová
sekretář
katerina.brezinova@czgolf.cz

Mistři klubu
Mistři klubu ve hře na rány
rokmužiženy
2015Jiří Kotrba jun.Tereza Mikešová
2014Milan KotrbaTereza Mikešová
2013Jiří Kotrba jun.Alena Mahelová
2012Milan KotrbaAlena Mahelová
2011Jiří Kotrba jun.
2010Jiří Kotrba jun.
Klára Sýkorová
2009Jiří Kotrba jun.Hana Kovářová
2008Tomáš KrebsHana Jadrníčková
2007Jiří SymerskýGabriela Votýpková
2006Jan ČernoSimona Jermářová
2005Roman KhaurDana Vencovská
Mistři klubu ve hře na jamky
rokmužiženy
2015

2014Milan KotrbaTereza Mikešová
2013Tomáš BurešBlanka Krejčí
2012Tomáš Bureš
2011Jiří Kotrba jun.
2010Jiří Kotrba jun.Hana Kovářová
2009Jiří Kotrba jun.Jana Jůzová
2008Jiří Kotrba jun.Hana Jadrníčková
2006Jan Černo
2005Tomáš Stöckel
Rekord hřiště:
9. 7. 2006
Petr Skopový
63 ran
28. 6. 2014
Marie Luňáčková
65 ran

Výuka golfu

Představení trenérů
Tomáš Bureš - trenér III. třídy

Datum narození: 02.07.1977
Bydliště: Horní Bolíkov
Jazyk: český, anglický
Mobil: +420 602 286 609
E-mail: bures-tom@seznam.cz
 • Člen ČGF od roku 2006
 • Trenér golfu III. třídy od roku 2011
 • HCP 8,3
 • Nejoblíbenější hřiště:  Telč
Zdeněk Šimek - klubový trenér

Datum narození: 25.08.1986
Bydliště: Telč
Jazyk: český, anglický
Mobil: +420 774 892 263
E-mail: zdenda.simek@gmail.com
 • Člen ČGF od roku 2006
 • Trenér golfu od roku 2014
 • Přestupový HCP 5
 • Nejlepší kolo: 69 , Čertovo břemeno
 • Nejoblíbenější hřiště: Haugschlag Rakousko

Specializace: děti a golfový balíček JNG

Jiří Mašita - trenér III. třídy

Datum narození: 25.12.1972
Bydliště: Rantířov
Jazyk: český, ruský, německý
Mobil: +420 734 330 150
E-mail: jmasita@seznam.cz
 • Člen ČGF od roku 2007
 • Trenér golfu od roku 2014
 • HCP 3,5
 • Nejlepší kolo: 71 ran, Telč
 • Nejoblíbenější hřiště: Olšovy Vrata – K. Vary
Pro děti

Dětské kurzy zima 2016 - ZAČÁTEČNÍCI/POKROČILÍ


Termíny 2016 pro Vás připravujeme.


Dětské kurzy jsou určeny pro děti ve věku 7 - 12 let.


Výuka bude zaměřena na:
Začátečníci: držení hole, základy golfového postoje; puttování
Pokročilí: techniku golfového švihu a čistou trefu míčku; puttování

Do kurzu se mohou přihlásit jak úplní začátečníci, tak pokročilí hráči, kteří mají zkušenosti se SNAGEM nebo již pravidelně trénují.


Kurzy začínají v pátek 8. ledna 2016

 • Začátečníci vždy od 16.00 hodin
 • Pokročilí vždy od 17.15 hodin


Místo:
BIRDIE CLUB indoor Třešť

Palackého 1396/41, Třešť

Počet dětí ve skupině: max. 4

Podmínky účasti v kurzu:

 • Samostatnost a kázeň dítěte
 • Kurz je otevřen v minimálním počtu 3-dětí
 • V případě nepřítomnosti kontaktujte trenéra, hodiny se nenahrazují

Obsah kurzu:

 • 1 hodina týdně/začátečníci
 • 1,5 hodiny týdně/pokročilí
 • Délka kurzu: 11/16,6 vyučovacích hodin dle výkonnostní úrovně
 • Výuka teorie golfu
 • Výuka techniky golfu
 • Cena zahrnuje zapůjčení 1 hole a balony na každou lekci pro každé dítě

Cena jednoho kurzu: 1 790 Kč

Přihlášky zašlete na email: telc@czgolf.cz nebo si rezervujte místo telefonicky na čísle +420 724 322 763.
Kontakt na trenéra Jiřího Mašitu: +420 734 330 150
Dětské tábory s golfem a angličtinou 2016

Termíny 2016 pro Vás připravujeme.


Ve spoluprácí s Golf Club Telč jsme pořádali tábor určený pro děti ve věku 4 – 15  let.

TERMÍNY 2015:

 • 20. - 24. 7. 2015
 • 10. - 14. 8. 2015
 • 17. - 21. 8. 2015

Cena: 3 750 Kč

Každý z termínů se otevírá pro maximálně 8 zúčastněných dětí.


DENNÍ PROGRAM – pondělí – čtvrtek:

 • 08:45 – předání dětí na recepci
 • 09:00 – 10:00 – lekce AJ s lektorem
 • 10:00 – 10:20 – svačina
 • 10:20 – 11:00 – fitness program
 • 11:00 – 12:30 – golfový trénink
 • 12:30 – 13:30 – oběd
 • 13:30 – 15:00 – sportovní hry
 • 15:00 – 15:20 – svačina
 • 15:20 – 16:30 – golfový trénink
 • 16:30 – 17:00 – golfová teorie
 • 17:00 – předání dětí rodičům

Program – pátek:

 • 08:45 – předání dětí na recepci
 • 09:00 – 10:30 – golfový trénink
 • 10:30 – 10:50 – svačina
 • 10:50 – 12:00 – golfový trénink
 • 12:00 – 13:00 – oběd
 • 13:00 – 15:30 – turnaj v puttování
 • 15:30 – 16:00 – svačina
 • 16:00 – 17:00 – dětské hry
 • 17:00 – vyhodnocení a předání rodičům


Případné dotazy a bližší informace získáte u manažera Golf Resortu Telč:
Kateřina Březinová, tel: 731 102 431, nebo na recepci tel: 724 322 763.


Volná místa

Marshall

Hledáme také nového kolegu s aktivním přístupem, znalostí golfového prostředí a nadšením pro věc!

Požadujeme:

 • velice dobrou znalost golfového prostředí, pravidel
 • komunikativnost, výborné vystupování, asertivita, spolehlivost
 • kurz „rozhodčí golfu“ výhodou

Nabízíme:

 • práci v příjemném prostředí
 • zaměstnanecké výhody

Kontakt:

životopisy zasílejte na email adresu: katerina.brezinova@czgolf.cz

Spolu s životopisem zašlete, prosím, souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Vaše osobní materiály považujeme za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu se zmiňovaným zákonem a etickým kodexem společnosti.

Kontakty
Golf Resort Telč
Vanov 21
Telč
588 56


Kateřina Březinová
manažerka resortu
+420 731 102 431 katerina.brezinova@czgolf.cz
Recepce:
tel.: +420 724 322 763
e-mail: telc@czgolf.cz


Rudolf Válek
manažer golfového provozu
+420 739 507 400 rudolf.valek@czgolf.cz

Provozovatel hřiště

CZ GOLF a.s.
Opletalova 1284/37
110 00 Praha 1
IČ 27397645

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským
soudem v Praze, oddíl B, vložka 10304

bankovní spojení: UniCredit Bank, č.ú.: 805295002/2700    


Na navigaci nastavte souřadnice
GPS: 49°12''43.949"N, 15°25''21.486"E

Rekonstrukce dálnice D1 je sice velký strašák, ale Golf Resort je bez problémů dostupný. Z Prahy je momentálně nejrychlejší trasa bez uzavírek  po dálnici D1 na exit 90 Humpolec a poté přes Pelhřimov a Horní Cerekev směr Telč. Ve směru od Brna doporučujeme použít exit 162 Velká Bíteš a poté přes Náměšť nad Oslavou a Třebíč pokračovat do Telče. 
Směr je značen hnědými značkami "GOLF Šiškův mlýn".

Hotel


Golf Resort Telč nabízí možnost ubytování v přilehlém čtyřhvězdičkovém hotelu Šiškův mlýn.

Hotel je situován v budově bývalého vodního mlýna, přímo u golfového rezortu v Telči a 5 km od centra města zapsaného na seznamu UNESCO. Svým hostům nabízí komfortní ubytování s hotelovou garáží, wellness centrem, Wi-Fi po celém objektu a  restaurací s bowlingovou dráhou.

Všechny pokoje a apartmány jsou vkusně zařízeny dřevěným nábytkem a mají vlastní koupelnu.

Součástí hotelu je i wellness program s nabídkou různých masáží, s krytým bazénem, saunou a  fitness centrem.  V rozlehlé zahradě jsou tenisové kurty, hřiště na pétanque a několik rybníčků pro příjemné procházky. Hosté si mohou taktéž půjčit kolo a vyrazit poznávat okolí.

V hotelové restauraci se podávají jídla regionální kuchyně. Klademe velký důraz na kvalitu připravovaných jídel, které se snažíme maximálně využít z místní nabídky surovin. Nabízíme denně čerstvé pstruhy nalovené v haltýři u mlýna. Bohatá snídaně je podávána formou švédských stolů.

Pro více informací navštivte web hotelu:


Fotografie hotelu

KontaktCZ GOLF a.s.
Opletalova 1284/37
110 00 Praha 1

IČ: 27397645
DIČ: CZ27397645

+420 739 036 762
info@czgolf.cz
Golf Resort Písek
+420 724 576 976
pisek@czgolf.czIng. Martin Šrámek
Výkonný a finanční ředitel
Kateřina Březinová
Manažerka Golf Resort Telč
+420 731 102 431
katerina.brezinova@czgolf.cz
Marcela Pavlíková
Manažerka Driving Range
Rohanský ostrov
+420 731 463 961
marcela.pavlikova@czgolf.cz

Tomáš Kodrle
Manažer Golf Resort Ústí n.L.
+420 607 013 669
tomas.kodrle@czgolf.cz