Golf Resort Telč

Po - Ne
provoz hřištěHra na letní jamky
provoz recepce08:00 - 20:00
provoz driving range

Otevřeno

provoz restauraceOtevřeno
provoz hotelové restauraceOtevřeno
                                                                                                                                                          
Golf Resort Ústí nad Labem - uzavřen

Po - Ne
provoz hřištěUzavřeno
provoz driving rangeUzavřeno
provoz recepceUzavřeno
provoz restaurace
Uzavřeno


                                                                                                                                                      Driving Range Rohanský ostrov - otevřen


Po - Ne
provoz recepceUzavřeno do 5. ledna
provoz areáluUzavřeno


Areál uzavřen od 21. prosince do 5. ledna 2016.                                                                           


Golf Resort Písek


Po - Ne
provoz hřištěOtevřeno
Driving Range9.00 - 19.00
provoz recepce

9.00 - 19.00

provoz restaurace9.00 - 19.00
                                                                                                                                                           


Golf Resort Písek
Kestřany 70
Kestřany
398 21

tel.: +420 724 576 976
e-mail: pisek@czgolf.cz

logo
Otevírací doba
Stav hřištěRecepce
Driving Range
Rohanský ostrov

Otevřeno 

od 8:00 do 17:00

 Otevřeno

Golf resort
Ústí nad Labem

zavřeno  

zavřeno

Golf resort
Písek

Otevřeno


Otevřeno

8-19:30    

Golf resort
Telč

Otevřeno
​Hra na letní jamky

Otevřeno
​08:00 - 20:00

Otevírací doba

Kalendář akcí a aktualit

náhled obrázku
10.06.2016
NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY
NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY Od pondělí 6. června máme nové webové stránky na adrese: http://golfresortpisek.cz/
více
náhled obrázku
24.03.2016
OMEZENÍ PŘÍJEZDU DO RESORTU SMĚREM OD PÍSKU
Od 1. dubna bude na celý rok uzavřen Zátavský most ve směru od Písku do Kestřan. Při příjezdu od Českých Budějovic jeďte směrem na Vodňany, Drahonice, Ražice, Kestřany
více
náhled obrázku
24.03.2016
OMEZENÍ PŘÍJEZDU DO RESORTU SMĚREM OD PÍSKU
Od 1. dubna bude na celý rok uzavřen Zátavský most ve směru od Písku do Kestřan. Při příjezdu od Prahy se držte směrem na Strakonice a poté Dobev.
více
bag
ceramic

Hřiště

Plán hřiště
Pro zobrazení detailu jamky, klikněte na ikonu lupy

Jamka č. 1

Krátký  par 3, žádné bunkery, žádná voda. Nic lehčího si na začátek nemůžete přát. Green je uprostřed rozdělen terénní vlnou. Jediné nebezpečí představuje sráz vpravo od greenu a za ním.Jamka č. 2

Relativně rovný par 4, celá jamka je však skloněna zleva doprava. Vlevo od fairwaye je hustý les a out, vpravo je vyšší rough a několik bunkerů. Ideální zaměřovací pomůckou pro první ránu je kamenná mohyla uprostřed fairwaye. Green je chráněn dvěma greenovými bunkery, proto raději vezměte o hůl více.

Jamka č. 3

Velmi krátký par 4. Dlouhé hráče bude lákat, aby první ránu zkusili na green. Vzdálenost není problém, ale rána musí být velmi přesná, po celé levé straně je totiž out a z pravé strany greenu hrozí voda. Proto doporučujeme zahrát raději kratší první ránu, asi 160 metrů. Hlavní je přestřelit dvě malé vodní překážky na fairwayi. Pak už vás čeká pouze krátká příhra na rovný green.

Jamka č. 4

Opět velmi krátký par 4, ale nic jednoduchého. Po celé levé straně jamky je zase out of bounds. Ranaři budou mířit za vodu mezi bunkery, odkud je čeká pouze lehký pitch na green. Jistější variantou je hrát ještě před vodní překážku, cca 150 metrů, a pak pouze krátké železo na green. Pozor dejte na greenové bunkery, jsou hluboké a špatně se z nich vyhrává.

Jamka č. 5

Tento par 4 je opravdový oříšek. Levý dogleg, po levé straně out, vpravo voda. První ránu musíte perfektně umístit na výhled za stromy, jinak bude další rána na green velmi obtížná. Fairway je skloněna lehce doprava, takže při drivu nechte pracovat terén. Druhou ránu budete hrát naslepo, green je asi o 15 metrů vyvýšen. Vezměte o hůl více a miřte na levou část greenu, vpravo od něj je totiž prudký kopec a bunker; chip by byl velmi obtížný.

Jamka č. 6

Krásný par 3. Budete hrát z odpaliště, které je zhruba o 25 metrů výš než samotný green. Rána ovšem nepatří mezi nejlehčí, hlavně kvůli vodní překážce za greenem a dvěma bunkerům před ním. Musíte tedy zahrát „ránu na green, nebo nic“. Rány, které green přeletí, najdete ve vodní překážce, hůl proto volte opravdu uvážlivě. Uprostřed jamky roste mohutný strom, díky převýšení byste ho však měli pohodlně přestřelit.

Jamka č. 7

Dlouhý par 4. Těžká, ovšem velmi pěkná jamka. Nejprve drivujete z kopce dolů, abyste druhou ránu hráli opět do kopce. Na drivu není nic složitého, snažte se jen vyhnout pravé straně, kde je bunker a odkud se ne zrovna lehce přihrává na green. Druhá rána je oříšek – hraje se na vyvýšený green, po pravé straně je vodní překážka, za greenem hustá vysoká tráva a před greenem po obou stranách bunkery. Určitě je lepší být kratší a následně si přihrát třetí ranou k tyči, než riskovat dropování vodní překážky.

Jamka č. 8

Nádherný par 3. Abyste byli úspěšní, musíte přestřelit vodní překážku. Muži hrají celou jamku přes vodu, ženy jsou ve výhodě, mají před sebou pevnou zem. Na pravé straně před a za greenem jsou bunkery, ale i tak je to bezpečnější cesta. Jamka není dlouhá, nelze ji však považovat za jednoduchou. Green je velmi rozlehlý a trojputt není výjimkou.

Jamka č. 9

Těžký par 5, kde je dobrý drive základem pro slušné skóre. Snažte se hrát podél levé strany, fairway je totiž skloněná doprava a míček krásně seskáče. Vyvarujte se pravé strany, při druhé ráně by vám ve výhledu mohlo překážet husté stromořadí. Druhou ránu umístěte kamkoli na fairway, malé nebezpečí hrozí v podobě vody na pravé straně. Při třetí ráně dejte pozor na vyvýšený green, měli byste vzít raději o hůl více, abyste se vyhnuli bunkerům před greenem. Dlouzí hráči zde mohou být druhou ranou na greenu a atakovat eagle.

Jamka č. 10

Další par 5, který opět není z nejjednodušších. Při první ráně máte pocit, že drive stačí „shodit“ z týčka a on už seběhne sám, ale to je omyl. Je potřeba dobře trefený driver nebo fairwayové dřevo kolem 200 metrů, abyste si připravili dobrou pozici pro následnou ránu přes vodu. Při té se snažte mířit raději na kopce po pravé straně fairwaye, při troše štěstí vám míčky krásně seběhnou. I kdyby se tak nestalo, je to nejkratší cesta přes zmiňovanou vodu
a následnou třetí ránu do greenu budete hrát z kopce dolů. Pozor dejte na levou část vedle greenu, kde je bunker
a out.

 11

Čtyřpar, dogleg doleva. Green není z odpaliště vidět kvůli kopci po levé straně a vzrostlému stromu, který chytá příliš ambiciózní drivy. Hrajte lehce doprava od stromu, míček vám po kopci seběhne na fairway. Pokud budete hrát doprava až příliš, ránu zachytí fairwayové bunkery, odkud je druhá rána na green relativně těžká. Green chrání další bunker a za ním je prudký kopec. Green je relativně velký, takže by měl zachytit i ne zcela přesné příhry.

Jamka č. 12

Opět levý dogleg, par 4. Na první ránu je potřeba vzít dlouhé železo nebo dřevo a zahrát přesnou ránu na prostředek fairwaye. Na slice zde čeká bunker. Druhá rána se hraje naslepo na vyvýšený green. Dejte si však pozor na příliš dlouhou ránu, protože pár metrů za greenem je vodní překážka. Krátké rány vpravo chytí bunker. Při druhé ráně není vidět na odpaliště další jamky, ovšem rány lehce doprava ho mohou zasáhnout; proto raději hráče na tomto odpališti předem hlasitě varujte.

Jamka č. 13

Jedna z nejlehčích jamek na hřišti, krátký par 4. Pro dlouhé hráče je dosažitelný první ranou, ovšem velmi dobře trefenou. Po levé straně je out, napravo vysoký rough. Jamka je velmi krátká, proto stačí hrát na jistotu středním železem, a poté už jen lehce přihrát na green. Před greenem je úzký potok, který chytá příliš ambiciózní první rány nebo nepovedené druhé přihrávky na green. Zprava je do greenu zakousnutý bunker.

Jamka č. 14

Relativně krátký, ale velmi úzký par 5. Po levé straně je voda, po celé pravé straně se nachází vodní překážka
v podobě jezera. Pokud váš driver není naprosto přesný, určitě ho na této jamce nevytahujte. Raději buďte z týčka kratší, ale přesní. Přesnost je totiž to hlavní, co tahle jamka vyžaduje. Kolem greenu jsou bunkery, které znepříjemňují přihrávku do greenu. Green je rozlehlý, proto si před příhrou zjistěte přesné umístění vlajky.

Jamka č. 15

Krásný, krátký par 3 hraný na poloostrovní green. Svou vzdáleností jamka strach nenahání, respekt však vzbuzuje všudypřítomná vodní překážka. Jediné relativně bezpečné místo je vlevo od greenu; ale kdo by chtěl hrát takovouhle jamku na jistotu…? Green je opět velmi dlouhý, a proto rozdílná pinpozice může udělat rozdíl až dvou holí.

Jamka č. 16

Relativně krátký, avšak záludný par 5. Drive musíte hrát více doprava, protože vlevo jsou vysoké stromy a vodní překážka, navíc se fairway svažuje zprava doleva. Před stromy je také bunker, který chytá nepřesné první rány. Pokud jste dlouhý hráč a povede se vám drive, můžete zkusit druhou ránu na green. Délka není problém, ten představuje vodní překážka, která se vine od stromů na levé části fairwaye až po green. Na druhou ránu na jistotu tu je dost místa, přesto hrajte spíše na pravou stranu; vyhnete se tak vodě a je odsud i lepší přístup na green. Green je skloněn proti směru hry, proto se snažte nebýt za jamkou.

Jamka č. 17

Dlouhý par 3. Nebezpečí v podobě vodní překážky číhá za greenem. Jamka se hraje celá z lehkého kopce, proto buďte opatrní při výběru hole. Pozor na bunker vlevo před greenem.

Jamka č. 18

Par 5 celý do kopce. Vlevo na vaše míčky čeká hustý porost. Vpravo hrozí nebezpečí jen tehdy, když minete fairway o dobrých dvacet metrů a dostanete se až do neposekané části hřiště. Jamka není extrémně záludná ani co se týče drivu, ani z pohledu druhé rány. Nepříjemná je její délka v kombinaci s kopcovitým terénem, proto je nejtěžší přihrávka na green. Green se svažuje proti směru hry, je velmi členitý a uprostřed je rozdělen terénní vlnou.Pokud chcete pomýšlet na birdie, potřebujete si zjistit pinpozici a zvolit správnou hůl.

Popis hřiště

Golf Resort Písek

Mezi Pískem a Strakonicemi se v obci Kestřany nachází 18-ti jamkové golfové hřiště, které je pro množství přírodních
i modelovaných nástrah výzvou pro každého hráče. Na vzhledu prvních devíti jamek se podílel japonský architekt Shunsuke Kato. Druhá devítka, otevřená v roce 2008, prošla po třech uplynulých sezónách redesignem, a hřiště se tak stalo hratelnějším i pro rekreační hráče.

Celý areál je zasazen do prostředí na rozhraní lesů a polí, na jeho ploše se rozprostírá několik rybníků a je doplněn nadstandardní klubovnou s kompletním zázemím.


Popis hřiště:

 • 18-ti jamkové hřiště
 • Par 72
 • Rozloha 110 ha
 • Délka - muži: bílé odpaliště 6027 m, ženy: modré odpaliště 5309 m

Na našem resortu najdete:

 • putting green
 • pitching area
 • bunker play
 • krytý driving range
 • golfová škola pro začínající i pokročilé hráče
 • pro-shop GolfProfi
 • půjčovna golfových potřeb
 • klubovna s restaurací, barem a terasou (kapacita 150 míst)
 • toalety, sprchy, šatny
 • půjčovna E-carts
 • dětské hřiště
Fotogalerie

Prácheňský Golf Klub

Informace o klubu

Prácheňský golfový klub, z.s.

Kestřany 70
Kestřany
 398 21

bankovní spojení: Uni Credit Bank Czech Republic, a.s.
č.ú.: 210 880 4843/2700

Klubové číslo účtu je vyhrazenou pouze pro platby členských příspěvků.

IČ: 270 02 039
Registrační číslo MVČR: VS/1 - 1/61 057/05 - R

Správní rada

Ing. Daniel Bagín
prezident
danbagin@seznam.cz

Ing. Iva Pindorová                                  Lenka Pešková
viceprezident                                             sekretář
Pindorova.iva@ecompany.cz                 pisek@czgolf.cz


Mistři klubu
Mistři klubu ve hře na rány
rokmužiženySenior muži

2015

Dominik NousekJitka TřeštíkováJan Hofman
2014
Dominik NousekMarkéta TvrdáMilan Kotáb
2013Dominik NousekMarkéta TvrdáMilan Kotáb
2012Jan LískovecLucie Vožehová-
2011Josef WeiglJitka Třeštíková-
2010Josef WeiglLucie Vožehová-
2009Josef WeiglJitka Třeštíková-
2008Jiří NovotnýLenka Hovorková-
2007Jiří NovotnýJaroslava Nacházelová-
2006Jan KunštaLenka Hovorková-
2005Jan LískovecLenka Hovorková-

Mistři klubu ve hře na jamky

rokmužiženy
2015Jan VachoušekIvana Hradská
2014Josef WeiglMarkéta Tvrdá
2013Milan KotábMarkéta Tvrdá
2012Jan KropáčekJitka Třeštíková
2011Jan HofmanMarkéta Durčáková
2010Milan KotábMarkéta Durčáková
2009Marek KafkaMarkéta Durčáková
2008Jan LískovecRadka Gerstnerová
2006Jan Hofman
2005Jan KropáčekDětské kurzy 2016


Dětské kurzy jsou určeny pro děti ve věku 5 – 15 let. Výuka bude zaměřena především na základy golfového švihu, základy pravidel a etikety.
Do kurzů se mohou zapsat jak úplní začátečníci, tak pokročilí hráči.


Jarní část: 4. dubna 2016 - 30. května 2016

Podzimní část: 5. září 2016 - 27. října 2016

 • Celkem 21 lekcí
 • Vždy v jeden den v týdnu od 16.30 do 18.00 hodin

Kurz zahrnuje:

 • 90 minutovou lekci s trenérem
 • 100 míčků na každou lekci
 • Zapůjčení dětských holí
 • Vstup na hřiště pod dohledem trenéra
 • 1 lekce/týden


Dětský kurz golfu

VěkPočet dětíVýuka
5 - 15
3 - 6

pondělí - začátečníci

čtvrtek - pokročilí


Podmínky účasti v kurzu:
 • samostatnost - vydržet 2 hodiny bez rodičů
 • kurz otevřen při minimálním počtu 3 dětí
 • v případě nepřítomnosti musí být děti omluveni na recepci klubu
 • hodiny se nenahrazují
 • míčky lekce jsou v ceně kurzu
 • zapůjčení holí je zdarma
Náplň:
 • výuka teorie
 • výuka techniky

O obsazenosti kurzu a dalších vypsaných termínech
se informujte na recepci Golf Resortu Písek:

tel.: +420 724 576 976
e-mail: pisek@czgolf.czCena kurzu
3 900 Kč/21 lekcí
Partnerské hřiště

30% sleva na green fee (včetně turnajů)                                                     


20% sleva na green fee PO - NE


30% sleva na green fee PO - NE

30% sleva na green fee PO - NE

30% sleva na green fee PO - NE

Partnerské hřiště

Jdu na Golf

JDU NA GOLF!
Golf je sport, radost i zábava pro všechny!

jdu na golf

S Prvním odpalem si můžete nezávazně zkusit odpálit míče na odpališti s dohledem trenéra za cenu nižší než je návštěva například fitness centra. Pokud Vás golf osloví, dalším krokem je Jdu na golf!, s ním získáte své první tři hole a další tréninkové lekce. Teď již víte, o čem je hra golfu. Získal si Vás golf? Pořiďte si první členství na rok se všemi výhodami za jedinečnou cenu. Jak jste tom s golfem Vy?

Kontakty
Golf Resort Písek
Kestřany 70
Kestřany

398 21

Korespondenční adresa:
Kestřany 70
398 21 Kestřany


Recepce:
tel.: +420 724 576 976
e-mail: pisek@czgolf.cz

Restaurace Červený Ovčín

tel.: +420 702 287 959

Provozovatel hřiště

B. H. C. PLUS spol. s r.o.
V Zahradní čtvrti 24
142 00 Praha 4
IČ 61459763

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským
soudem v Praze, oddíl C, vložka 28207

bankovní spojení: UniCredit Bank, č.ú.: 2112514179/2700  
Na navigaci nastavte souřadnice
GPS: 49°17'.2"N, 14°4'41"E

Golfový areál je vzdálen 100 km od Prahy po trase Praha / Písek / Zátaví / Kestřany.
V opačném směru jen 50 km od Českých budějovic po trase České Budějovice / Vodňany / Protivín / Písek. A pouze 15 km od Strakonic po strase Strakonice / Štěkeň / Kestřany.

Hotel


HOTEL BIOGRAF****

Pokud se při návštěvě jihočeského města Písku rozhodujete pro kvalitní a stylové ubytování,
pak zaručeným tipem pro Vás je moderní image Hotel Biograf****, vystavěný v samotném
centru tohoto královského města.

Hotel má k dispozici celkem 48 pokojů ve dvou třípatrových budovách, z toho 22 klimatizovaných,
2 bezbariérové a 1 jednolůžkový.

Disponuje podzemním garážovým stáním, svým hostům může nabídnout stylovou nekuřáckou restauraci Malkus, kavárnu, 2 konferenční místnosti, relaxační místnost s finskou saunou, masáže přímo v hotelu a širokou škálu sportovních a relaxačních aktivit v nedalekém Harmony Wellness Clubu.

Pro více informací navštivte web hotelu   


Fotografie hotelu

KontaktCZ GOLF a.s.
Opletalova 1284/37
110 00 Praha 1

IČ: 27397645
DIČ: CZ27397645

+420 739 036 762
info@czgolf.cz
Golf Resort Písek
+420 724 576 976
pisek@czgolf.czIng. Martin Šrámek
Výkonný a finanční ředitel
Kateřina Březinová
Manažerka Golf Resort Telč
+420 731 102 431
katerina.brezinova@czgolf.cz
Marcela Pavlíková
Manažerka Driving Range
Rohanský ostrov
+420 731 463 961
marcela.pavlikova@czgolf.cz

Tomáš Kodrle
Manažer Golf Resort Ústí n.L.
+420 607 013 669
tomas.kodrle@czgolf.cz