Golf Resort Telč

Po - Ne
provoz hřištěHra na letní jamky
provoz recepce08:00 - 20:00
provoz driving range

Otevřeno

provoz restauraceOtevřeno
provoz hotelové restauraceOtevřeno
                                                                                                                                                          
Golf Resort Ústí nad Labem - uzavřen

Po - Ne
provoz hřištěUzavřeno
provoz driving rangeUzavřeno
provoz recepceUzavřeno
provoz restaurace
Uzavřeno


                                                                                                                                                      Driving Range Rohanský ostrov - otevřen


Po - Ne
provoz recepceUzavřeno do 5. ledna
provoz areáluUzavřeno


Areál uzavřen od 21. prosince do 5. ledna 2016.                                                                           


Golf Resort Písek


Po - Ne
provoz hřištěOtevřeno
Driving Range9.00 - 19.00
provoz recepce

9.00 - 19.00

provoz restaurace9.00 - 19.00
                                                                                                                                                           


Golf Resort
Benátky nad Jizerou
Na Golfu 1003
294 71 Benátky nad Jizerou

tel.: +420 326 313 000 
fax:. +420 326 313 001    

Ing. Jiří Souček
Manažer resortu
mobil: +420 732 920 176
e-mail: jiri.soucek@czgolf.cz

logo
Otevírací doba
Stav hřištěRecepce
Driving Range
Rohanský ostrov

Otevřeno 

od 8:00 do 17:00

 Otevřeno

Golf resort
Ústí nad Labem

zavřeno  

zavřeno

Golf resort
Písek

Otevřeno


Otevřeno

8-19:30    

Golf resort
Telč

Otevřeno
​Hra na letní jamky

Otevřeno
​08:00 - 20:00

Otevírací doba

Kalendář akcí a aktualit

náhled obrázku
20.11.2015
Basic členství Rohanský ostrov s hracím poplatkem Vám přináší neomezenou hru v Golf Resortu Benátky nad Jizerou
Ještě před spuštěním vánoční kampaně Vám přinášíme další novinku z dílny CZ Golf, kterou ocení všichni pražští a středočeští golfisté....
více
náhled obrázku
24.11.2015
Zažijte letošní Vánoce v golfovém stylu
Co takhle o letošních Vánocích obdarovat Vaše blízké něčím, z čeho budou mít skutečně radost? Nechcete přeci, aby právě Váš dárek skončil na dně šuplíku. Přesně...
více
náhled obrázku
01.11.2015
Podzimní fee na resortech CZ Golf
Hlavní sezóna i na hřištích CZ Golf pomalu končí. A na našich areálech není zlatavé listí jediné, co padá. Od 1. listopadu padají i ceny hracích fee na ještě pří...
více
bag
ceramic

Hřiště

Plán hřiště Soudný
Pro zobrazení detailu jamky, klikněte na ikonu lupy

Jamka č. 1

 Na začátek trochu delší, avšak nikterak záludný par 5. Drive budete hrát mezi dvěma stromy, které ovšem většinou hru neovlivňují. Snažte se mířit spíš na pravou stranu fairwaye. Na levé části je vodní překážka a zhruba 180 m od žlutých odpališť i bunker. Pravá strana je proto jistější. I při druhé ráně se snažte mířit spíš na pravou stranu, bude se vám pak lépe přihrávat na green. Ten je rozdělen na několi plat, proto si vždy zkontrolujte pinpozici. Mohl by na vás pak čekat těžký putt.

Jamka č. 2

Dlouhý a náročný par 3, kde sice nehrozí žádné nebezpečí v podobě bunkeru, avšak velkým strašákem je jeho délka. Vemte raději vždy o hůl více. Za greenem je sice voda, každopádně ta by vůbec neměla přijít do hry. Slabší hráči by měli hrát spíše na jistotu před green, čekat na ně bude jednoduchý chip. Green je opět rozdělen na dvě plata.

Jamka č. 3

  Kratší par 4, jehož největší úskalí spočívá v tom, že z odpaliště není pořádně vidět fairway. Kdo si chce zkrátit cestu na green přes pravý roh, musí si dát pozor na bunker, který z odpaliště také není viditelný. Je proto lepší hrát směrem na střed fairwaye. Pokud se vám podaří ji zasáhnout, čeká vás již lehká příhra na velmi rozlehlý green. V cestě na něj vám sice bude bránit strom, avšak ten není nikterak vzrostlý, proto ho svou příhrou bez problémů přehrajete. Green je opět rozdělen do několika plat, takže zjištění pozice jamky je nutností. Pozor si dejte na přetažené příhry, za greenem se skrývá vodní překážka.   

Jamka č. 4

Rovný, příjemný par 4. Pozor si dejte v dopadové zóně na dva bunkery, každý na jedné straně fairwaye. Při druhé ráně do greenu nezapomeňte, že hrajete lehce do kopce. A pozorně si zkontrolujte pinpozici. Green má na délku 47 metrů, což může být rozdíl až čtyř holí. Zde je správný výpočet vzdálenosti opravdu velmi důležitý.

Jamka č. 5

  Rovný par 4, kde po celé levé straně je out of bounds. Naštěstí na pravé straně máte opravdu hodně místa, takže by vám neměl nahánět strach. Z pravé strany je dokonce i lepší přístup na green, takže pokud tam již při drivu zamíříte, je to správná cesta. U greenu na vás číhají dva bunkery. Obzvlášť ten levý může přinést mnoho problémů. Green je vyvýšený a pokud ho přehrajete, s největší pravděpodobností míček skončí v outu.

Jamka č. 6

Jedna z nejtěžších jamek na hřišti kvůli svému profilu i délce. Po levé straně je opět out of bounds, ovšem opět by neměl extrémně přijít dohry. Jamka patří mezi ty delší, takže do drivu je potřeba se trochu opřít. Naštěstí drivujete
z mírného kopce, což vám pár metrů přidá. Ty budete potřebovat při druhé ráně. Ta se totiž hraje na vyvýšený green, který má navíc délku přes třicet metrů. Druhá rána je opravdu obtížná, protože pravou stranu greenu obklopuje vodní překážka a na levé straně je velmi hluboký bunker. Horší hráči by si raději měli přihrát před green a k jamce se přiblížit až následným chipem.

Jamka č. 7

  Nejkratší a zároveň nejhezčí jamka na hřišti. Par 3 s greenem obklopeným vodou. Naštěstí stačí krátké železo, ovšem všudepřítomná voda tuto jamku opravdu neulehčuje. Miřte vždy na střed greenu, při jakémkoli vychýlení rány byste se měli na greenu udržet. Nalevo od greenu je ještě jeden malý bunker, který může zachytit pár nepřesných ran.

Jamka č. 8

   Nejkratší par 4 na hřišti. Tady nad ničím nepřemýšlejte a do drivu se pořádně opřete. Dlouhým hráčům bude zbývat maximálně lehký chip do greenu a i kratší hráči zde mají možnost atakovat birdie. Vlevo před greenem je rozlehlý bunker,  proto raději miřte na pravou část faiwaye. První ránu sice budete muset hrát přes vodu, ale ta by neměla žádným hráčům činit potíže.

 Jamka č. 9

První devítku uzavírá záludný par 5. Záludný je především kvůli první ráně. Po celé délce vlevo je totiž již obligátní out of bounds a po pravé straně jsou dvě biozony. Kromě biozon jsou vpravo ještě dva bunkery, takže první rána určitě není nejlehčí. Při druhé by vám již žádne nebezpečí hrozit nemělo. Před greenem v pravé části hrozí bunker, takže tomu se snažte vyvarovat. Green je rozlehlý, proto si opět zkontrolujte umístění vlajky.

 

Jamka č. 10

 Další par 5 načíná druhou devítku. Při drivu pozor na bunkery na levé části, jinak zde žádné další záludnosti nenaleznete. Při druhé ráně si dejte pozor na velmi dlouhý bunker umístěný v levé části fairwaye. Může přinést komplikace, proto se mu snažte vyhnout. V pravé části fairwaye je ještě vzrostlý strom, na který je potřeba si dát také pozor. Vpravo od greenu je navíc voda, která komplikuje hru především, když je jamka v pravé části greenu. 

Jamka č. 11

Středně dlouhý a rovný par 4, kde na vás při drivu číhá jediný bunker v pravé části fairwaye. Pokud ho přestřelíte, měli byste hrát již jen krátké železo do greenu. Pozor si dejte ještě na jeden bunker přímo před greenem, může způsobit komplikace na jinak relativně jednoduché jamce. Green je opět velmi dlouhý, takže pečlivě volte hůl pro příhru.

Jamka č. 12

  Par 3, kde hrajete na vyvýšený green. Ten je chráněn třemi bunkery, které umí potrápit. Vzhledem k tomu, že hrajete malinko do kopce, volte podle toho i hůl pro první ránu.  Green sám o sobě není nijak složitý, takže na této jamce vše záleží na první ráně.  

Jamka č. 13

Dlouhý par 4, lehký levý dogleg, kde je možnost si jamku zkrátit. Správná cesta vede po fairwayi napravo od bunkeru, ovšem v případě, že nebude moc vyrostlý rough, můžete hrát doleva od něj a ubrat si tak pár metrů. Ovšem nesmíte být moc dlouzí, jinak skončíte v jednom z několika křoví, které jsou přímo ve směru na green. Ten je opět chráněn třemi bunkery. Předevšim dva v přední části vás mohou potrápit v případě, že budete volit agesivní linii
a budete útočit přímo na jamku, která může být v jednou ze dvou uzkých míst na greenu.

Jamka č. 14

  Krásný par 3, kde se hraje přes vodu. První rána by měla jít  přímo na green, protože kolem moc bezpečného místa není. Vlevo a za greenem je svah zakončený třemi bunkery a před greenem a lehce po pravé části greenu je již zmíněná vodní překážka. Green je rovný a bez záludností.

Jamka č. 15

 Relativně jednoduchý par 4. Především jeho délka není něco, co by vás mělo strašit. Pozor si při drivu dejte na jeden velmi dobře umístěny bunker, spousta ran v něm končí. Pokud se přes něj dostanete, čeká vás již krátká příhra na green. Velmi pozorně sledujte pinpozici, protože do greenu je „zakouslý“ bunker, který chytá rány směřující doprava. Levá strana greenu je určitě výhodnější a bezpečnější.

Jamka č. 16

Krátký a rovný par 4, kde se dá po dobrém drivu dostat velmi blízko greenu. Velmi často zde i fouká vítr do zad, který vam ještě pomůže. Pozor si dejte na bunker v pravé části fairwaye a posléze na bunker vpravo před greenem. Jinak zde žádné jiné nebezpečí nehrozí. Opět si dobře zjistěte pinpozici, jelikož green má přes 30 metrů na délku.

Jamka č. 17

Relativně krátký par 5, kde dlouzí hráči určitě mohou být druhou ranou na greenu a zkusit atakovat eagle.
V dopadové části fairwaye po pravé stráně je krátké stromořadí, kde sice míče nejspíš neztratíte, ale může vám i tak způsobit komplikace s druhou ranou. Pokud budete hrát druhou ránu na green, dobře si zjistěte, kde je umístěna vlajka. Green je totiž rozdělen na dvě části a následný putt může být velmi dlouhý. Vlevo od greenu a za greenem je ještě bunker. Na ty si musíte dát také pozor.

Jamka č. 18

Toto určitě není nejlehčí finální jamka v českých luzích a hájích. Především její délka je problém. Bunker
v dopadové zóně drive také neulehčuje. I po dobrém drivu vám bude zbývat ještě pořádná porce metrů do greenu.
Při druhé ráně miřte určitě na pravou část greenu. Levá je totiž velmi dobře chráněna bunkerem a navíc je i užší, takže zastavit zde míček je obtížnější. Green je rovný a bez jakýchkoli záludností.

Popis hřiště

Golf Resort Benátky nad Jizerou

Golfový areál se nachází v chráněné krajinné oblasti Traviny nedaleko města Benátky nad Jizerou. Z okraje Prahy se na resort pohodlně dostanete během 20 minut.

Chcete-li si zahrát pravé linksové hřiště, jste v Benátkách správně. Mistrovské 18-ti jamkové hřiště s pěti odpališti je charakteristické zvlněnými fairwayemi, férovým rafem a členitě modelovanými greeny. Okolí hracích ploch je citlivě doplněno vodními překážkami v podobě šesti kaskádových jezírek. Vysoká sportovní kvalita byla prověřena v roce 2011 Czech PGA Tour. Lokalita s příznivými klimatickými podmínkami zaručuje nejen příjemné počasí pro vaší hru, ale také celoroční provoz.

Nedílnou, charakteristickou součástí resortu jsou také rozsáhlé tréninkové plochy a unikátní 9jamková akademie Dýmač PAR 27, na které si vyzkoušíte veškeré golfové dovednosti. Na tomto hřišti jsou vítaní i všichni negolfisté, kteří si chtějí golfovou hru nezávazně vyzkoušet a zahájit tak u nás třeba svojí golfovou kariéru. Ke vstupu na toto veřejné hřiště není zapotřebí zkouška golfové způsobilosti.


 • V průběhu celé sezóny 2015 Vám přinášíme možnost zúčastnit se nové série turnajů - „Benátecký divočák“.  Vítáni jsou všichni aktivní hráči s dobrou náladou.

 • Obnovme společně tradici celosezónní puttovací soutěže v Benátkách. Zahrát si může přijít opravdu každý. Hráč, nehráč, dítě, dospělý, prostě kdokoliv. Odměnou je vedle dobrého pocitu a možnosti porazit trenéra i pohár pro celkového vítěze.

Více informací k turnajům naleznete zde.


Na resortu najdete:

 • 18ti jamkový putting green o rozloze 1000 m čtverečních
 • 2 x pitching area - přihrávky možné ze vzdálenosti až 100m
 • 2 x cvičný bunker (hluboký - přihrávka green, fairwayový - odpal do prostoru driving range)
 • krytý driving range (16 krytých stání, 10 venkovních stání 
  - podložka, 15 míst pro odpaly z trávy)
 • golfová škola
 • pro-shop GolfProfi
 • půjčovna golfového vybavení
 • půjčovna E-carts
 • klubovna s barem, restaurací a terasou
 • toalety, sprchy a šatny
 • caddy hall
 • jednací salonek
 • free wi-fi
 • parkoviště pro 100 aut


Rozdělení odpališť dle HCP:Mistrovství klubu GC Milovice 2015 proběhne v sobotu
19. září 2015
v Golf Resortu Benátky nad Jizerou.

Plán hřiště Akademie Dýmač
Pro zobrazení detailu jamky, klikněte na ikonu lupy


Jamka č. 1

Jamka č. 2

Jamka č. 3

Jamka č. 4


Jamka č. 5

Jamka č. 6

Jamka č. 7

Jamka č. 8


Jamka č. 9

Popis hřiště

Devítijamková akademie Dýmač

Mnohými golfisty je považováno zdejší veřejné hřiště Dýmač
za jedno z nejlepších, ne-li za nejlepší v České republice.

Naše akademie je otevřena nejen golfistům, ale také začátečníkům, kteří chtějí nezávazně zkusit golf a prožít tak třeba nezapomenutelný začátek svojí golfové kariéry. 

Ceník Akademie Dýmač

Celodenní vstup300 Kč
Jedno kolo - 9 jamek
150 Kč


Důvodů pro toto neskromné tvrzení je několik:

 • Akademie byla vybudována jako plnohodnotná alternativa k mistrovskému hřišti. Hraje se na skutečných fairwayích, kvalitních greenech, míčky se vyhrávají z bunkerů, výzvou je vodní překážka na 3 jamkách.
 • Díky délce jamek od 90 do 170 metrů zde golfisté mohou procvičit téměř celý repertoár úderů.
 • Hřiště je tak určeno nejen pro ty, kteří zatím nesložili zkoušku golfové způsobilosti nebo firemní akademie. Často zde potkáte mimo trénujících golfistů i rodiny s dětmi.
Fotogalerie
Informace o klubu

Golf Club Milovice, z.s.

Na Golfu 1003
Benátky nad Jizerou
294 71

bankovní spojení: UniCredit Bank
č.ú.: 2108739893/2700

Klubové číslo účtu je vyhrazenou pouze pro platby členských příspěvků.

Správní rada

Tomáš Přikryl
prezident
tomas.prikryl@czgolf.cz
Ing. Martin Šrámek
viceprezident
martin.sramek@czgolf.cz
Ing. Jiří Souček
sekretář
jiri.soucek@czgolf.cz

Mistři klubu

Mistrovství klubu GC Milovice 2015 proběhne v sobotu19. září 2015 v Golf Resortu Benátky nad Jizerou.

Mistři klubu

rokmužiženyHCP 37 - 54
2015
Petr Jirsa
Renáta Dědková

2014
Lumír KnytlRenáta Dědková
-
2013Lumír KnytlEva Knytlovámistryně čekatelka Michaela Hnízdová

Výuka golfu

Představení trenérů
Tomáš Gärtner

Datum narození: 03.11.1991
Bydliště: Praha
Jazyk: český, anglický
Mobil: +420 728 580 424
E-mail: tomgartner91@gmail.com
 • Člen ČGF od roku 2004
 • Trenér golfu od roku 2010
 • Rozhodčí 3. třídy
 • Member of the Czech PGA od roku 2012
 • Master PRO of Professional golf
  teachers association of America
 • Official SNAG GOLF instructor
 • Nejlepší kolo: 69 ran Ypsilon golf resort
 • Nejoblíbenější hřiště: Faldo course in Dubai
Lukáš Kounovský

Datum narození: 08.01.1987
Bydliště: Praha
Jazyk: český, anglický
Mobil: +420 608 559 336
E-mail: info@trenujgolf.cz
 • Tréninkové lekce golfu
 • Servis golfových holí
 • Fitting
 • Člen české PGA
 • 1. Mistrovství Czech PRO AM PGA Teaching Tour
 • Člen Czech PGA Tour 2015
 • Course management
 • Herní psychologie
 • Kondiční příprava
Martin Zycha

Datum narození: 05.10.1980
Bydliště: Praha
Jazyk: český, anglický
Mobil: +420 739 095 774
E-mail: zychagolf@hotmail.com
 • Člen ČGF od roku 1996
 • Trenér golfu od roku 2011
 • Member of the Czech PGA od roku 2012
 • Nejlepší kolo: 70 ran, Keperra Golf Club, Brisbane, Queensland, Australia
 • Nejoblíbenější hřiště: Noosa Springs Golf Resort, Queensland, Australia

Dětské tábory s golfem a angličtinou 2015

Ve spoluprácí s Golf Club Milovice pořádáme tábory určené pro děti ve věku 4 – 15  let, které probíhají od počtu 3 přihlášených dětí.

TERMÍNY pro léto 2015:

6. 7. – 10. 7.
10. 8. – 14. 8.

Cena: 3 750 Kč

V ceně je svačina, oběd, zapůjčení holí, tréninkové míčky a závěrečná hra na akademii.DENNÍ PROGRAM:
Program pondělí – čtvrtek:


 • 08:45                         předání dětí trenérům v Golf Resortu                                       Benátky nad Jizerou
 • 09:00 – 09:40          fitness program
 • 09:40 – 10:00          svačina
 • 10:00 – 12:00          golfový trénink
 • 12:00 – 13:00          oběd
 • 13:00 – 13:45          lekce angličtiny s lektorem
 • 13:45 – 15:00          sportovní hry
 • 15:00 – 15:20          svačina
 • 15:20 – 16:30          golfový trénink
 • 16:30 – 17:00          golfová teorie
 • 17:00                         předání dětí rodičům

Program – pátek:

 • 08:45                         předání dětí trenérům v Golf Resortu                                       Benátky nad Jizerou
 • 09:00 – 10:30          golfový trénink
 • 10:30 – 10:50          svačina
 • 10:50 – 12:00          golfový trénink
 • 12:00 – 13:00          oběd
 • 13:00 – 16:00          9ti jamkový turnaj
 • 16:00 – 17:00          dětské hry
 • 17:00                         předání rodičům


Případné dotazy a přihlášky směřujte na benatky@czgolf.cz.


Dětské kurzy 2015


Dětské kurzy jsou určeny pro děti ve věku 4 - 15 let.
Výuka je zaměřena především na základy golfového švihu, základy pravidel a etikety.
Do kurzů se mohou zapsat jak začátečníci, tak pokročilí hráči.

Počet dětí: 2 - 10


Jarní kurzy:


 • 10 lekcí
 • cena kurzu: 2 600 Kč
 • od 15. dubna 2015 každou středu v 17.00 hodin


po prázdninách navazují

Podzimní kurzy:


 • 8 lekcí
 • cena kurzu: 1 800 Kč


Podmínky účasti v kurzu:

 • samostatnost - dítě musí vydržet celou lekci (90 minut) bez rodičů
 • kurz je otevřen v minimálním počtu 2 dětí
 • v případě nepřítomnosti musí být děti omluveny na recepci klubu, hodiny se nenahrazují


Obsah kurzu:

 • 1 lekce týdně
 • délka kurzu: 10/8 lekcí
 • výuka teorie golfu
 • výuka techniky golfu
 • cena zahrnuje zapůjčení 1 hole a 50 ks balónů na každou lekci pro každé dítě


Bližší informace na tel. 608 559 336, trenér Lukáš Kounovský

Přihlášky zasílejte na email benatky@czgolf.cz:

 • v přihlášce uveďte jméno, věk a herní úroveň dítěte (negolfista, začátečník, pokročilý)
Volná místa

V tuto chvíli není v Golf Resortu Benátky nad Jizerou žádná volná pracovní pozice.

Kontakty
Golf Resort
Benátky nad Jizerou

Na Golfu 1003
294 71 Benátky nad Jizerou
Ing. Jiří Souček
manažer resortu
+420 732 920 176
jiri.soucek@czgolf.cz

Recepce:
tel.: +420 326 313 000 
fax:. +420 326 313 001     mobil: +420 721 655 677
​e-mail: benatky@czgolf.cz

Tereza Havlenová
manažer golfu
+420 734 264 897

tereza.havlenova@czgolf.cz
Provozovatel hřiště

CZ GOLF a.s.
Opletalova 1284/37
110 00 Praha 1
IČ 27397645

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským
soudem v Praze, oddíl B, vložka 10304

bankovní spojení: UniCredit Bank, č.ú.:
805295002/2700  


GPS: 50° 16' 15.802" N, 14° 52' 27.771" E

Rychlostní silnice R10 (Praha - Mladá Boleslav) - EXIT 27, sjezd Benádky nad Jizerou a dále směr Lipník cca 3 km podle zelených směrovek na hřiště.
 

KontaktCZ GOLF a.s.
Opletalova 1284/37
110 00 Praha 1

IČ: 27397645
DIČ: CZ27397645

+420 739 036 762
info@czgolf.cz
Golf Resort Písek
+420 724 576 976
pisek@czgolf.czIng. Martin Šrámek
Výkonný a finanční ředitel
Kateřina Březinová
Manažerka Golf Resort Telč
+420 731 102 431
katerina.brezinova@czgolf.cz
Marcela Pavlíková
Manažerka Driving Range
Rohanský ostrov
+420 731 463 961
marcela.pavlikova@czgolf.cz

Tomáš Kodrle
Manažer Golf Resort Ústí n.L.
+420 607 013 669
tomas.kodrle@czgolf.cz